Languages

Mūsų ISTORIJA

LDH Auto, tai užsienio kapitalo įmonė, Lietuvoje savo veiklą pradėjo nuo 2008m., DENTECH PDR Inc., Kauno filialas pavadinimu.

Pagrindinė įmonės veikla tai bedažis automobilių lyginimas, šios srities specialistų ruošimas, bei su šiuo procesu susijusių įrankių prekyba. Į rinką atėjome ne tik su nauja smulkių kėbulo pažeidimų lyginimo technologija, bet ir su mobilaus serviso strategija. Tokiu būdu sugebėjome praplėsti savo klientų ratą nuo pavienių privačių iki automobilių pardavėjų, oficialių atstovų.

Vieni pirmųjų mūsų klientų buvo tokios įmonės kaip Autotoja (Toyota/Lexus), Autojuta (Audi/VW), Krasta Auto (BMW/MINI), Sostena(Volvo/Renault), Autovici (Peugeot/Opel ).

apiemus

Mūsų veikla

“Ldh Auto”  kompanija orentuota į sprendimus, susijusius su automobilių estetine priežiūra.

Dirbame Jums mieli vairuotojai ir transporto priemonių savininkai, kad ištikę nemalonūs atsitikimai Jūsų automobiliui, išnyktų taip pat greitai, kaip ir atsirado.

Siūlome ne tik momentiškai pasinaudoti mūsų paslaugomis nuo bedažio įlenkimų lyginimo iki techninės pagalbos kelyje, bet taip pat, taupant savo brangų laiką siūlome įsigyti automobilių priežiūros planus labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius.

2011
Įmonės reorganizacija
Įmonė buvo nuspręsta reorganizuoti į „LDH Auto“, tikslu apjungti platesnį paslaugų spektrą, klientams pasiūlyti visus sprendimus susijusius su automobilio estetinės išvaizdos ir vertės išsaugojimu. Savo klientams pradėjome siūlyti profesionlaus poliravimo, salono sutvarkymo nuo apdeginimo ar sėdynių įtrūkimų/įplišimų, ratlankių remonto paslaugas.
2013
Apsaugos nuo įlenkimų planai
Nuo 2013-ųjų metų, „LDH Auto“ pirmieji Lietuvoje pradėjo platinti apsaugos nuo įlenkimų planus.
2016
Partnerystė su ERGO draudimu
Nuo 2016-ųjų metų, „LDH Auto“ su savo Partneriais draudimo bendrove ERGO, pirmieji lietuvoje bedažį automobilių lyginimą įtraukė į kasko paketą.
+ Sutvarkytų automobilių
% Teigiamų atsiliepimų
+ Sutvarkytų motociklų
+ Aptarnautų draudiminių įvykių